Sada žebřin na cvičení

SADA ŽEBŘIN NA CVIČENÍ Jedinečná sada na cviky, se kterými budete moct vykonávat komplexní trénink. Základem je LADDER KSSL095, který je vhodný pro silové a vytrvalostní cvičení. Souprava je doplněna OCHRANNÝMI ŘIDÍTKY KSSL080 / 3, které můžete namontovat dvěma způsoby. Třetím prvkem je sedací lavice KSSL096.  ... více
Běžná cena: 7 200  (-4%)
5 702.48 Kč bez DPH
Na dotaz
6 900 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: KSSL0100
EAN: 1210000021496
Záruka: 24
Výrobce: Kosport
Popis a parametry

Sada žebřin na cvičení

SADA ŽEBŘIN NA CVIČENÍ
Jedinečná sada na cviky, se kterými budete moct vykonávat komplexní trénink. Základem je LADDER KSSL095, který je vhodný pro silové a vytrvalostní cvičení. Souprava je doplněna OCHRANNÝMI ŘIDÍTKY KSSL080 / 3, které můžete namontovat dvěma způsoby. Třetím prvkem je sedací lavice KSSL096.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:
výška žebříku: 2150 mm
šířka žebříku: 783 mm
šířka tyče: 1100 mm
vzdálenost od stěny: 200 mm
vzdálenost mezi příčkami: 240 mm
regulace rukojeti: v rozsahu 160 mm
6 držáků tyčí s rozestupem: 200, 600 a 1100 mm
rozměry lavičky: 1100x280 mm
hák na připevnění boxerského příslušenství

Žebřík je možno využívat na silové tréninky, například přítahy, ale také na rozcvičení nebo závěrečný strečink. Cvičení pomocí žebříku patří k nejpřirozenějším druhům pohybů, u kterého se využívá vlastní váhy. Pravidelným cvičením na žebřinách můžete zlepšit hybnost v kloubech, zvětšit svalový objem a posilnit úchop.
Žebřík je možno použít také jako základ pro montáž výsuvné tyče. Díky ní budete provádět profesionální trénink zádových svalů, paží a břišních svalů. Vzdálenost hlavní tyče od žebříku je 60 cm, což z ní činí praktickou a pohodlnou pomůcku. 
 
Úchopové tyče lze použít pro cvičení několika způsoby - nejširší úchop má rozteč 110 cm, střední 60 cm a úzkých 20 cm. Díky tomu můžete trénovat různé svalové skupiny. Všechny rukojeti jsou zakončeny gumovými kryty, které zabraňují posuvu ruky na tyč.
 
 
Pohodlná madla s nastavitelnými rukojeťmi a čalouněným opěradlem vám umožní provádět přesná cvičení - zhyby na madlech nebo tahy nohou, které posílí spodní břišní svaly.
 
 
Rukojeti madel lze snadno přizpůsobit vaším potřebám. Pohybují se od 16 cm a maximální vzdálenost od žebříku, který je základem zábradlí, je téměř 72 cm.

 

Během tréninku můžete snadno změnit zařízení z hole na madlo. Stačí připevnit speciální rukojeti k vybrané úrovni žebříku.

 

 
Lavice může být namontována na jakékoli úrovni žebříku a použita pro cvičení břišních nebo hrudních svalů (mačkání hantli v negativní poloze). Opěradlo je pokryto hustou a pružnou houbou a odolným čalouněním, které můžete snadno udržovat v čistotě.

 

 


Bezpečnost cvičení vyžaduje připevnění žebříku ke stěně s 12 šrouby obsaženými v sadě. Žebřík je namontován až se šesti rukojeťmi, takže si můžete být jisti, že zařízení také vydrží dynamická cvičení.

 


Tyč je vybavena hákovou svorkou, na kterou můžete dát tašku, hrušku nebo boxerský míček. Ve svém tréninku můžete také použít expandéry, pásky nebo tréninkové dásně. Stačí je zaháknout za hůl a váš trénink bude obohacen o desítky nových cvičení pro všechny svalové skupiny.

 


Celá konstrukce žebříku je vyrobena z vysoce kvalitní oceli s profilem 40x40. Všechny komponenty byly práškově navrstvený, šrouby chráněny překrytím, pryžovými řídítky a vysoce kvalitním čalouněním, které se snadno udržují v čistotě. Celá sada je navržena tak, aby byl váš trénink pohodlný a bezpečný.

 


Nemáte doma správné nástroje pro zprovoznění sady? Připravili jsme speciální klíče, které jsou k dispozici pro samostatný prodej, s až třemi rozestupy - 13 mm, 17 mm a 19 mm - díky nim můžete snadno zprovoznit naši sadu. Kliknutím na tlačítko níže zkontrolujte nabídku.

  

 

 

ParametryPorovnání
Materiál
Ocel
Šířka
78,3 cm
Regulace mezi příčkami
Ano
Nosnost
150 kg
Výška
2,15 m
Rozměr lavice
1100x280 mm
Související produkty

Sada žebřin na cvičení

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Sport and Service s. r. o.
Národních mučedníků 2548
73801 Frýdek-Místek
Česká Republika
IČO: 07005121
DIČ: CZ07005121
Čeština
cz
Slovak
sk